top of page

ANGLOJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK
„LEŚNA AKADEMIA”

- przedszkole i żłobek w sercu lasu - 

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Leśna Akademia to wyjątkowe miejsce stworzone dla najmłodszych. Nasza placówka znajduje się w Teresinie przy Alei XX- lecia 3. W naszym przedszkolu oraz żłobku zapewniamy opiekę dla dzieci w wieku od 1 roku do 7 lat w godzinach od 6.30 do 17.30, od poniedziałku do piątku.

Dla naszych podopiecznych przygotowaliśmy nowoczesne, przestronne oraz bajecznie kolorowe sale dydaktyczne, wyposażone w atestowane meble, pomoce naukowe oraz zabawki. Toalety dostosowane do potrzeb dzieci. Wygodne szatnie. Salę widowiskową. Bogato wyposażony, bezpieczny oraz ogrodzony plac zabaw połączony z terenem zielonym i altaną oraz duży parking. W obiekcie jest całodobowy monitoring. A wszystko to w otulinie lasu zapewniającego wyjątkowy klimat i kontakt z przyrodą.

Leśna Akademia jednak to nie tylko budynek ale przede wszystkim wspaniały personel. Wykwalifikowana kadra gwarantuje najwyższy poziom usług a dzieci czują się w naszej placówce jak w domu. Staramy się poprzez zabawę uczyć dzieci odkrywając przed nimi wspaniały, różnobarwny świat. Dlatego otwieramy się również dla dzieci ze specjalnymi potrzebami w tym z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego. Zapewniamy nauczycieli wspomagających, salę terapeutyczną oraz opiekę psychologa, terapeuty, logopedy i fizjoterapeuty. 

W przedszkolu oraz żłobku dysponujemy własną kuchnią, w której kucharze przygotowują wyjątkowe posiłki dla naszych dzieci uwzględniając indywidualne preferencje oraz specjalne potrzeby dzieci. Nie straszne są nam diety oraz uczulenia pokarmowe. A w ciągu dnia naszym małym odkrywcom podajemy aż 6 posiłków.

Jeśli szukacie Państwo żłobka lub przedszkola dla swojego dziecka to miejsce jest stworzone dla Was. Serdecznie zapraszamy do naszej placówki abyśmy mogli przedstawić naszą ofertę. Przedszkole otwarte jest cały rok a rekrutacja prowadzona jest na bieżąco w miarę dostępności miejsc.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Z wyrazami szacunku.

Dyrektor Agnieszka Tymorek

2.jpg
ART_9566.jpg
ART_9541.jpg
Wsparcie dla dzieci ze specjalnymi potrzebami

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Nasza placówka zapewnia profesjonalną oraz całkowicie bezpłatną opiekę nad dziećmi z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnymi w tym ze spektrum autyzmu.

Szczegółowe informacje w zakładce: TERAPIA

bottom of page